Náramek ANGEL onyx a křišťál

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 717
399 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, černá
druh minerálu: křišťál, onyx
Podle znamení: Vodnář, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Štír, Střelec, Kozoroh
Náramek ANGEL onyx a křišťál
Novinka

Klasická dobře unositelná černobílá kombinace.

Náramek z černého onyxu a velmi oblíbeného praskaného křišťálu. Všechny kameny jsou čistě přírodní bez jakéhokoliv dobarvování. Náramek je ozdoben šatonovými rondelkami a přívěskem ve tvaru andělíčka.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru.

Průměr korálků: cca 1 cm

Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

ONYX pomáhá při fyzickém i psychickém vypětí, dodává sílu a mírní stres, posiluje sebevědomí. Odvádí negativní energii a udržuje rovnováhu, působí příznivě na zrak, žaludeční potíže, posiluje imunitu.

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos. 

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: