Náramek ANGEL tygří oko magenta

Můžeme doručit do:
26.2.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 705
449 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, fialová
druh minerálu: achát, tygří oko, křišťál
Podle znamení: Beran, Býk, Blíženci, Lev, Panna
Náramek ANGEL tygří oko magenta
Novinka

Tygří oko barvy magenta, symbol energie, vášně a odvahy.

Náramek složený ze tří druhů minerálů- tygří oko dobarveného do krásné purpurové barvy tzv. magenta, praskaného přírodního křišťálu, matného dračího achátu. Náramek je ozdoben šatonovými rondelkami a přívěskem ve tvaru andělíčka.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru.

Průměr korálků: cca 1 cm

Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné účinky často přisuzované kamenům:

TYGŘÍ OKO je symbolem odvahy a pozitivní energie, vášně a sebedůvěry. Má pomáhat přitahovat štěstí, peníze a snadněji překonávat těžké životní situace. Pomáhá jednat více pomocí rozumu než citů, pomáhá při důležitých jednáních. Je to ochranný kámen chránící před negativními energiemi a nebezpečím.

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos. 

ACHÁT přináší klid, štěstí, mírní stres a hádky, dodává odvahu, odstraňuje negativní pocity, zklamání. Působí na oblast krční a ramenní oblast, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, je vhodný při infekčních onemocnění plic a dýchacích cest.

 

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: