Náramek BEATRIX, růženín, nefrit, achát

Můžeme doručit do:
17.12.2019
Skladem (3 ks)
Kód: 891
399 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, růžová, různobarevná
druh minerálu: achát, růženín, nefrit
Podle znamení: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Panna, Váhy, Štír
Náramek BEATRIX, růženín, nefrit, achát
Novinka

Náramek v krásných jemných odstínech s velkým srdíčkem.

Náramek z korálků z přírodního růženínu, dračího achátu dobarveného do mléčně bílé barvy a menších korálků z nefritu dobarvených do krásného jemně růžového odstínu. U tohoto typu achátu se může časem barva začít postupně vymývat a korálky mohou lehce zprůhlednět, to jim však neubírá na jejich kráse. Kovové komponenty jsou z obecného kovu. Srdíčko má rozměr 2,5 x 2,8 cm.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru.

Průměr největších korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

RŮŽENÍN je kámen lásky a krásy, také se mu říká Venušin kámen. Zvyšuje empatii a citlivost, obnovuje důvěru a harmonii, posiluje přátelství. Dodává pocit klidu, otevírá srdce a učí sebelásce. Posiluje srdeční činnost.

ACHÁT přináší klid, štěstí, mírní stres a hádky, dodává odvahu, odstraňuje negativní pocity, zklamání. Působí na oblast krční a ramenní oblast, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, je vhodný při infekčních onemocnění plic a dýchacích cest.

NEFRIT je odpradávna spojován s léčivými účinky spojenými s očistou a detoxikací organizmu, léčením zánětů ledvin (řec. nephritis - odtud název drahokamu) i močových cest. Starověcí Číňané z něho vyráběli poháry z nichž pili, protože věřili, že nápoje z nefritových číší mají ozdravné účinky. Nefrit tlumí přepětí, agresivitu a smutek, pomáhá nevzdávat se a nepropadat beznaději.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: