Náramek BLACKLIGHT silver

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (5 ks)
Kód: 921
369 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: černá, stříbrná
druh minerálu: onyx
Podle znamení: Blíženci, Lev, Panna, Štír, Kozoroh
Náramek BLACKLIGHT silver
Novinka

Oblíbená a černostříbrná kombinace.

Korálky z přírodního onyxu jsou naprosto přírodní bez jakéhokoliv dobarvování v třídě A, která garantuje vysokou kvalitu. Náramek je ozdobený srdíčkem z pokoveného syntetického hematitu a mosaznými kroužky ve stříbrné barvě. 

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje, napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru.

Náramek dodáme zabalený v sáčku z organzy.

Průměr korálků: cca 0,8 cm

Kovové komponenty nechal výrobce podrobit přísnějším testům RoHS a splňují evropské normy na zdravotní nezávadnost.

4

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

ONYX pomáhá při fyzickém i psychickém vypětí, dodává sílu a mírní stres, posiluje sebevědomí. Odvádí negativní energii a udržuje rovnováhu, působí příznivě na zrak, žaludeční potíže, posiluje imunitu.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: