Náramek DELUXE růženín

Můžeme doručit do:
22.1.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 84
469 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: růžová, stříbrná
druh minerálu: růženín
Podle znamení: Býk, Blíženci, Rak, Váhy

Dámský náramek z růženínu s kovovými rondelkami s lesklými kamínky působí jako luxusní šperk.

Náramek z růženínu je ozdoben šatonovými rondelkami a přívěskem se srdíčkem. Korálky jsou absolutně přírodní a jejich povrch je chráněn barevným voskem. Růženín je jedním z minerálů, které se nemají vystavovat přímému slunci, protože na slunci postupně ztrácí svou barvu. Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje, napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

RŮŽENÍN je kámen lásky a krásy, také se mu říká Venušin kámen. Zvyšuje empatii a citlivost, obnovuje důvěru a harmonii, posiluje přátelství. Dodává pocit klidu, otevírá srdce a učí sebelásce.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: