Náramek Jasná cesta GAIA

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (3 ks)
Kód: 477
499 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: různobarevná, šedá
druh minerálu: láva, křišťál
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Beran, Rak, Lev, Váhy, Štír, Kozoroh
Náramek Jasná cesta GAIA
Novinka

Třpytivá krása praskaného křišťálu nejlépe vyniká a hezky kontrastuje s ,,obyčejnými'' surově působícími  šedými korálky z lávy...

Lávový kámen vyvěrá ze žhavých hlubin země, proto jsme tento náramek pojmenovali po bohyni z řecké mytologie Gaie, označované jako bohyně země. Spolu s praskaným křišťálem tvoří oblíbenou a dobře unositelnou šedobílou kombinaci. Srdíčko je z nerezové oceli typu AISI 304, vyrytý nápis Jasná cesta ti bude připomínat tvé cíle a odhodlání.

Na přání lze náramek vyrobit s nápisem JASNÝ DEN, požadavek napište při objednávce do poznámky.

Velikost náramku cca 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje, napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

LÁVOVÝ KÁMEN je velmi silně spojen se Zemí, má prý přinášet energii, sílu a vitalitu. Je považován za kámen znovuzrození, uklidňuje emoce, dává stabilitu a uzemnění.

KŘIŠŤÁL je údajně nejúčinnější, velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: