Náramek Jasná cesta MAYESTA

Můžeme doručit do:
26.2.2020
Skladem (3 ks)
Kód: 1047
499 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: různobarevná, Modrá
druh minerálu: achát, křišťál, lapis lazuli
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Býk, Rak, Lev, Panna, Váhy, Střelec, Kozoroh
maa
Novinka

Lapis lazuli vás nejenže uchvátí výrazně modrou barvou, ale je také symbolem pravdy a moudrosti, proto jsme tento krásný náramek pojmenovali po starořímské bohyni Mayestě, označované jako bohyně cti a čestnosti. Spolu s křišťálem a dračím achátem tvoří nepřehlédnutelný šperk.

Náramek je ozdoben srdíčkem z kvalitní nerezové oceli typu AISI 304. Na srdíčku je vyrytý nápis Jasná cesta, který ti bude připomínat tvé cíle a odhodlání. Ostatní kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Na přání lze náramek vyrobit s nápisem JASNÝ DEN, požadavek napište při objednávce do poznámky.

Velikost náramku cca 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

LAPIS LAZULI je duchovní ochrannný kámen vhodný pro meditace, údajně přináší klid a uvědomění. Je symbolem pravdy a moudrosti, má přinášet poctivost a čestnost a odhalovat vnitřní pravdu, zesilovat empatii a schopnost rozeznat a utužovat opravdové přátelství.

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos.

ACHÁT přináší klid, štěstí, mírní stres a hádky, dodává odvahu, odstraňuje negativní pocity, zklamání. Působí na oblast krční a ramenní oblast, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, je vhodný při infekčních onemocnění plic a dýchacích cest.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: