Náramek Jasný den HESTIA

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 696
499 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: fialová, různobarevná
druh minerálu: tygří oko, labradorit, křišťál
materiál: nerezová ocel
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Beran, Býk, Blíženci, Lev, Kozoroh

Tygří oko v krásném purpurovém odstínu magenta symbolizujícím energii, odvahu a vášeň...

Náramek složený ze tří druhů minerálů- tygřího oka v purpurovém odstínu magenta, praskaného křišťálu a šedého labradoritu. Uprostřed náramku je srdíčko z kvalitní nerezové oceli typu AISI 304 s vyrytým nápisem Jasný den, který ti bude připomínat, že nemá smysl se nechat rozčilovat malichernostmi a člověk by si měl umět užít každý den svého života. Ozdobné rondelky s kamínky jsou z obecného kovu.

Na přání lze náramek vyrobit s nápisem JASNÁ CESTA, požadavek napište při objednávce do poznámky.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

TYGŘÍ OKO je symbolem odvahy a pozitivní energie, vášně a sebedůvěry. Má pomáhat přitahovat štěstí, peníze a snadněji překonávat těžké životní situace. Pomáhá jednat více pomocí rozumu než citů, pomáhá při důležitých jednáních. Je to ochranný kámen chránící před negativními energiemi a nebezpečím. 

LABRADORIT je ochranný kámen, který podporuje vnímání a intuici. Uklidňuje a přináší vyrovnanost, pomáhá hledat příčiny nerovnováhy v a psychických obtíží, vyrovnává bloky z minulosti. Pomáhá při bolestech zad a páteře. Je pojmenován po kanadském východním pobřeží Labrador, kde byl tento kámen v 18. století poprvé objeven českým misionářem, páterem jménem Adolf. Vyjímečností tohoto kamene je měňavá hra barev s kovovým leskem nazvaná labradorescence, díky tomu se říká, že jsou v labradoritu zachyceny všechny barvy polární záře.

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: