Náramek LEA křišťál a achát

Můžeme doručit do:
13.12.2019
Skladem (1 ks)
Kód: 1014
449 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, různobarevná, Modrá
druh minerálu: achát, křišťál
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Štír, Kozoroh
Náramek LEA křišťál a achát
Novinka

Modrá je dobrá...a v kombinaci s křišťálem ještě lepší!

Náramek z praskaného křišťálu a dračího achátu v matném provedení. Korálky achátu jsou pro hezčí odstín povrchově dobarvovány, to jak se barva zachytí na drobných prasklinách korálků dává korálkům unikátní vzhled. 

Kovové komponenty jsou z obecného kovu. Průměr korálků: cca 1 cm

Velikost náramku cca 18,5 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16,5 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. 

Upozorňujeme, že tento typ náramku nelze na míru zvětšit či zmenšit tak, aby vzhled náramku zůstal stejný jako na obrázku (přidáním či ubráním korálku se naruší jeho barevná pravidelnost)

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos. 

ACHÁT nám dodává rovnováhu a to ve všech směrech-jak citovou, tak i rozumovou a tělesnou. Odstraňuje negativní pocity, zklamání, vnitřní zlobu a napětí. Podporuje funkci žláz, posiluje imunitní systém, je vhodný při infekčních onemocnění plic a dýchacích cest.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: