Náramek MARION Lotosový květ, fialový achát

Můžeme doručit do:
13.12.2019
Skladem (4 ks)
Kód: 954
399 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: fialová, různobarevná
druh minerálu: achát, křišťál, onyx
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Štír, Kozoroh
Náramek MARION Lotosový květ, fialový achát
Novinka

Krásná fialová barva, velmi oblíbený typ náramku.

Náramek z korálků z matného dračího achátu dobarvených do krásných fialových tónů spolu s přírodním křišťálem a leskle černým onyxem tvoří oblíbenou, velice hezkou kombinaci. Kovové komponenty jsou z obecného kovu, přední dvě kuličky jsou ze syntetického pokoveného hematitu.

Lotos je symbolem znovuzrození, harmonie, štěstí, krásy a čistoty. 

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

ACHÁT nám dodává rovnováhu a to ve všech směrech-jak citovou, tak i rozumovou a tělesnou. Odstraňuje negativní pocity, zklamání, vnitřní zlobu a napětí. Podporuje funkci žláz, posiluje imunitní systém, je vhodný při infekčních onemocnění plic a dýchacích cest.

KŘIŠŤÁL je údajně nejúčinnější, velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos.

ONYX pomáhá při fyzickém i psychickém vypětí, dodává sílu a mírní stres, posiluje sebevědomí. Odvádí negativní energii a udržuje rovnováhu, působí příznivě na zrak, žaludeční potíže, posiluje imunitu.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: