Náramek MARION Lotosový květ, tyrkys

Můžeme doručit do:
26.2.2020
Skladem (3 ks)
Kód: 957
449 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: tyrkysová, různobarevná
druh minerálu: tyrkys, křišťál
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Beran, Blíženci, Rak, Lev, Střelec, Kozoroh
Návrh bez názvu(18)
Novinka

Náramek dvou velice ceněných kamenů - přírodního křišťálu a přírodního sinkiangského tyrkysu nazelenalé barvy je ozdobený a černými broušenými korálky ze syntetického hematitu a přívěskem ve tvaru lotosového květu. Kovové komponenty jsou z obecného kovu, přední dvě kuličky jsou ze syntetického pokoveného hematitu.

Lotos je symbolem znovuzrození, harmonie, štěstí, krásy a čistoty. 

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

TYRKYS je ochranný, očistný a meditační kámen používaný od nepaměti na amulety. Zesiluje intuici, dodává vnitřní sílu a odvahu vyjádřit své myšlenky. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, snižuje bolesti hlavy a předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém.

KŘIŠŤÁL je údajně nejúčinnější, velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: