Náramek POSELSTVÍ ŽIVOTA tyrkys

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 171
499 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: tyrkysová, béžová
druh minerálu: tyrkys, jaspis
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Beran, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Střelec, Kozoroh
Položka byla vyprodána…
Náramek POSELSTVÍ ŽIVOTA tyrkys
Novinka

Rustikálně působící náramek z přírodního tyrkysu a jaspisu. Náramek je ozdobený mosazným přívěskem Strom života, který je univerzálním symbolem symbolem stvoření, nekonečnosti a vesmíru. Kořeny stromu jsou v zemi symbolizující podsvětí, jeho kmen představuje pozemský svět a větve sahají do nebe. Korálky jsou vysoké kvality, naprosto přírodní bez jakéhokoliv dobarvování.

Velikost náramku 18,5 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16,5 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm. Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos.

JASPIS  je od starověku ceněný kámen, zvyšuje prý odhodlání k naplnění všech záměrů, dodává odvahu a energii, odstraňuje bloky, zvyšuje organizační schopnosti a rychlost myšlení. Patří mezi ochranné kameny. 

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: