Náramek PRO ŠTĚSTÍ růžovošedý

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 591
399 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, růžová, šedá, stříbrná
druh minerálu: růženín, labradorit, křišťál
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Rak, Lev, Štír, Střelec, Kozoroh

Luxusně působící jemný náramek je složený z čistě přírodních nedobarvovaných minerálů- růženínu, praskaného křišťálu a šedého labradoritu. Je ozdobeným korálkem ve tvaru čtyřlístku a několika dalšími kovovými komponenty s kamínky.

Díky jemné barevné kombinaci bude slušet každé dámské ruce. 

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

RŮŽENÍN  je kámen lásky a krásy, také se mu říká Venušin kámen. Zvyšuje empatii a citlivost, obnovuje důvěru a harmonii, posiluje přátelství. Dodává pocit klidu,  otevírá srdce a učí sebelásce. Růženín je jedním z minerálů, které se nemají vystavovat přímému slunci, protože na slunci postupně ztrácí svou barvu.

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos. 

LABRADORIT je ochranný kámen, který podporuje vnímání a intuici. Uklidňuje a přináší vyrovnanost, pomáhá hledat příčiny nerovnováhy v a psychických obtíží, vyrovnává bloky z minulosti. Pomáhá při bolestech zad a páteře. Je pojmenován po kanadském východním pobřeží Labrador, kde byl tento kámen v 18. století poprvé objeven českým misionářem, páterem jménem Adolf. Vyjímečností tohoto kamene je měňavá hra barev s kovovým leskem nazvaná labradorescence, díky tomu se říká, že jsou v labradoritu zachyceny všechny barvy polární záře

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: