Náramek PURE fialový achát

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 99
399 Kč –25 % 299 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, černá, fialová, zlatá
druh minerálu: achát
Podle znamení: Býk, Blíženci, Panna, Štír
Náramek PURE fialový achát
Akce
399 Kč –25 %

Nádherná fialová barva, do které se ihned zamilujete!

Náramek z fialového dračího achátu v matném provedení, bílého přírodního nefritu a lávy. Fialové korálky jsou pro hezčí odstín povrchově dobarvovány, to jak se barva zachytí na drobných prasklinách korálků dává korálkům unikátní vzhled. Zlatý korálek je z přírodního lávového kamene, jehož povrch je pokoven. Pokovený povrch korálků se může při odírání a otloukání korálků postupně odloupnout.

Velikost náramku cca 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku.

Průměr korálků: 1-1,3 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

TENTO NÁRAMEK JE V DOPRODEJI, ÚPRAVA NA MÍRU NENÍ MOŽNÁ

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

ACHÁT přináší klid, štěstí, mírní stres a hádky, dodává odvahu. Působí na oblast krční a ramenní oblast, štítnou žlázu a lymfatické uzliny.

LÁVOVÝ KÁMEN je velmi silně spojen se Zemí, vyvřelý ze žhavých hlubin přináší energii, sílu a vitalitu. Je považován za kámen znovuzrození, uklidňuje emoce, dává stabilitu a uzemnění. Povrch korálků je chráněn tenkou vrstvou černého vosku.

NEFRIT tlumí přepětí, agresivitu a smutek, pomáhá nevzdávat se a nepropadat beznaději.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: