Náramek PURE láva, růženín, nefrit, howlit

Můžeme doručit do:
26.2.2020
Skladem (6 ks)
Kód: 102
359 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, černá, růžová, stříbrná
druh minerálu: láva, růženín, nefrit, howlit
Podle znamení: Blíženci, Rak, Váhy
IM
Tip

Příjemně jemná barevná kombinace, která se hodí k jakémukoliv oblečení...

Náramek z přírodních minerálů-šedé lávové korálky, růženín, howlit, nefrit.  Korálky jsou čistě přírodní bez jakéhokoliv dobarvování. Kovové rondelky jsou  vyrobené z mosazi bez obsahu niklu.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

3

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

RŮŽENÍN  je kámen lásky a krásy, také se mu říká Venušin kámen. Zvyšuje empatii a citlivost, obnovuje důvěru a harmonii, posiluje přátelství. Dodává pocit klidu,  otevírá srdce a učí sebelásce. Růženín je jedním z minerálů, které se nemají vystavovat přímému slunci, protože na slunci postupně ztrácí svou barvu.

LÁVOVÝ KÁMEN je velmi silně spojen se Zemí, vyvřelý ze žhavých hlubin přináší energii, sílu a vitalitu. Je považován za kámen znovuzrození, uklidňuje emoce, dává stabilitu a uzemnění.

HOWLIT přináší klid, uvolnění a harmonii. Pomáhá při nespavosti, mírní stres a pocity hněvu.

NEFRIT tlumí přepětí a agresivitu, pomáhá nevzdávat se a nepropadat beznaději, tlumí smutek.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: