Náramek PURE láva a růženín

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 105
389 Kč –10 % 349 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: černá, růžová
druh minerálu: láva, růženín
Podle znamení: Beran, Váhy, Štír, Kozoroh
IMG lava a ruz
Akce
389 Kč –10 %

Korálek z růženínu spolu s rondelkami s kamínky ozvláštní a rozzáří černou barvu lávových korálků a z náramku dělá zajímavý šperk.

Náramek z růženínu a lávového kamene, korálky jsou čistě přírodní. Kovové rondelky jsou vyrobené z mosazi.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku.

Průměr korálků: 1 cm

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

TENTO NÁRAMEK JE V DOPRODEJI, ÚPRAVA NA MÍRU NENÍ MOŽNÁ

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

LÁVOVÝ KÁMEN je velmi silně spojen se Zemí, vyvřelý ze žhavých hlubin přináší energii, sílu a vitalitu. Je považován za kámen znovuzrození, uklidňuje emoce, dává stabilitu a uzemnění. Povrch korálků je chráněn tenkou vrstvou černého vosku.

RŮŽENÍN je kámen lásky a krásy, také se mu říká Venušin kámen. Zvyšuje empatii a citlivost, obnovuje důvěru a harmonii, posiluje přátelství. Dodává pocit klidu, otevírá srdce a učí sebelásce. Růženín je jedním z minerálů, které se nemají vystavovat přímému slunci, protože na slunci postupně ztrácí svou barvu.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: