Náramek Rudraksha STYLE

Můžeme doručit do:
3.3.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 252
349 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: tyrkysová, stříbrná, hnědá
druh minerálu: tyrkys
materiál: rudraksha
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Beran, Blíženci, Rak, Lev, stře
stylezát
Tip

Vyjímečný náramek v BOHO STYLU z pravého tyrkysu.

Náramek z ručně vyrobených Rudrahsha korálků kombinovaný s tyrkysem, jedním z nejoblíbenějších kamenů. Tento typ tyrkysu pochází z čínské provincie Sinkiang. Korálky jsou naprosto přírodní bez jakéhokoliv dobarvování a jejich sytá barva byla dosažená zahříváním - žíháním.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 0,8 cm. Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

RUDRAKSHA je plod posvátného stromu Elaeocarpus Granitus, rostoucího na úpatí Himalájí v Nepálu a Indii. Plody jsou využívány v léčbě mnoha chorob v Ayurvédě – indické tradiční medicíně. Jejich název znamená ,,Oči nebo slzy boha Shivy, vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva jednoho dne usedl na zem a začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Po dokončení meditace začal nečekaně plakat slzy soucitu a v místě, kde slzy dopadly na zem začaly vyrůstat stromy. Jejich plody mají údajně přinášet zdraví, štěstí a harmonii a vedou svého nositele po pravé cestě za jeho účelem.

TYRKYS je ochranný, očistný a meditační kámen používaný od nepaměti na amulety. Zesiluje intuici, dodává vnitřní sílu a odvahu vyjádřit své myšlenky. Vyrovnává mužskou a ženskou energii, snižuje bolesti hlavy a předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: