Náramek Rudraksha TWIN nefrit

Můžeme doručit do:
26.2.2020
Skladem (2 ks)
Kód: 270
299 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, tyrkysová, hnědá
druh minerálu: nefrit
materiál: rudraksha
Podle znamení: Blíženci, Váhy, Střelec

Velice hezký jemný náramek z nefritu dvou barev a rudraksha korálků.

RUDRAKSHA je plod posvátného stromu Elaeocarpus Granitus, rostoucího na úpatí Himalájí v Nepálu a Indii. Plody jsou využívány v léčbě mnoha chorob v Ayurvédě – indické tradiční medicíně. Jejich název znamená ,,Oči nebo slzy boha Shivy, vznikl podle legendy, kdy bůh Shiva jednoho dne usedl na zem a začal meditovat za 1000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Po dokončení meditace začal nečekaně plakat slzy soucitu a v místě, kde slzy dopadly na zem začaly vyrůstat stromy. Jejich plody mají údajně přinášet zdraví, šťěstí a harmonii a vedou svého nositele po pravé cestě za jeho účelem.

Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru.

Průměr korálků: cca 0,8 cm

Náramek dodáme dárkově zabalený v ozdobném sáčku z organzy.

Kovové komponenty jsou z obecného kovu, výrobce je nechal podrobit přísnějším testům RoHS a splňují evropské normy na zdravotní nezávadnost.

3

 4

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

NEFRIT je odpradávna spojován s léčivými účinky spojenými s očistou a detoxikací organizmu, léčením zánětů ledvin (řec. nephritis - odtud název drahokamu) i močových cest. Starověcí Číňané z něho vyráběli poháry z nichž pili, protože věřili, že nápoje z nefritových číší mají ozdravné účinky. Nefrit tlumí přepětí, agresivitu a smutek, pomáhá nevzdávat se a nepropadat beznaději.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: