Náramek SANDRINE Night se Swarovski srdíčkem

Můžeme doručit do:
26.2.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 819
449 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, černá, různobarevná
druh minerálu: křišťál, obsidián, syntetický hematit
materiál: Swarovski kamínky
Podle znamení: Vodnář, Ryby, Rak, Lev, Štír, Střelec, Kozoroh
Náramek SANDRINE Night se Swarovski srdíčkem
Novinka

S tímto náramkem se budete cítit jako královna noci...Svůdná kombinace černého obsidiánu s křišťálem.

Náramek z přírodního křišťálu, obsidiánu, syntetického magnetického hematitu a skleněných korálků s duhovými odlesky Vás nadchne svou krásou a smyslností....Zaujměte na večírku či oslňte na romantické večeři. Náramek díky jeho eleganci využijete i při společenských událostech. Uprostřed náramku je Swarovski srdíčko.

 Velikost náramku 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr největších korálků: cca 1 cm. Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

KŘIŠŤÁL je nejúčinnější velmi ceněný léčivý kámen. Je považován za symbol čistoty a rovnováhy, zesiluje energii a harmonizuje ji, ochraňuje před negativní energií, čistí mysl a zlepšuje spánek, prospívá celkovému zdraví. Díky univerzálním účinkům se používá jako doplňkový kámen s ostatními kameny. Starověcí vědci považovali křišťál za zkamenělý led a z tohoto tvrzení bylo odvozeno jeho jméno, pochází z řeckého výrazu Krustallos.

OBSIDIÁN je silný ochranný kámen, pomáhá prolomit blokády psychického i fyzického rázu, pohlcuje negativní energii, posiluje a dodává víru ve vlastní schopnosti, podporuje růst osobnosti a logické myšlení. Kámen je vhodné mít u sebe při důležitých rozhodováních, zkouškách.

HEMATIT dodává sebevědomí, odstraňuje plachost a nedůvěru, pomáhá v rozvoji osobnosti, napomáhá k dosažení cílů a tužeb. Posiluje vůli a soustředění. Jedná se o užitečný kámen při studiu matematiky a technických předmětů. Zlepšuje spánek, pomáhá při sexuálních a cévních obtížích.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: