Náramek sněhová vločka bílý

Můžeme doručit do:
13.12.2019
Skladem (2 ks)
Kód: 531
469 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Barva: bílá, stříbrná
druh minerálu: achát
Návrh bez názvu van (63)
Novinka

Sněhovou vločku právě padlou na bílý sníh připomíná jemný náramek z bílého achátu v matném provedení. Korálky jsou pro hezčí odstín povrchově dobarvovány, to jak se barva zachytí na drobných prasklinách korálků dává korálkům unikátní vzhled. U tohoto typu achátu se může časem barva začít postupně vymývat a korálky mohou lehce zprůhlednět, to jim však neubírá na jejich kráse. S mosaznými rondelkami osázenými lesklými kamínky a kovovým přívěskem ve tvaru sněhové vločky.

Velikost náramku cca 18 cm je univerzální (vyhovuje běžnému dámskému zápěstí o obvodu cca 16 cm). Korálky jsou navléknuté na elastickém lanku. Pokud Vám délka náramku nevyhovuje, napište při objednávce do poznámky přesný obvod Vašeho zápěstí a náramek Vám zdarma upravíme na míru. 

Průměr korálků: cca 1 cm

Kovové komponenty jsou z obecného kovu.

Náramek dodáme zabalený v dárkové krabičce, její barva závisí na aktuálních zásobách.

 

 

Údajné vlastnosti často přisuzované kamenům:

ACHÁT přináší klid, štěstí, mírní stres a hádky, dodává odvahu, odstraňuje negativní pocity, zklamání. Působí na oblast krční a ramenní oblast, štítnou žlázu a lymfatické uzliny, je vhodný při infekčních onemocnění plic a dýchacích cest.

Upozornění: Přestože drahé kameny jsou již od pradávna využívány v esoterice k léčebným účelům a spousta lidí v jejich účinky věří či s nimi má pozitivní zkušenosti, vědecky jejich účinky zatím nebyly oficiálně prokázány. Proto v žádném případě nedoporučujeme nahrazovat kameny lékařskou péči či předepsanou medikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: