Doprava a platba

Možné způsoby a ceny plateb

Při objednávce si můžete vybrat z těchto způsobu úhrady:
a) GoPay– rychlá platba kartou- ZDARMA
b) GoPay – rychlá platba kartou prostřednictvím platební brány-ZDARMA
c) platba převodem na účet – klasická platba na č. účtu zaslané v e-mailu potvrzujícím objednávku-ZDARMA
d) platba dobírkou – objednávku uhradíte při převzetí zásilky -30,- Kč

 

Možnosti a ceny dopravy pro ČR

Česká pošta balík do ruky-cena 129,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24-48 hodin od převzetí. Sledovat balík nebo změnit čas a místo doručení můžete prostřednictvím   jejich stránek. Česká pošta Vás bude informovat o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště a výzvu s informacemi o vyzvednutí zanechá doručovatel ve Vaší poštovní schránce. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.

Česká pošta balík na poštu-cena 105,- Kč. Balík bude doručen přímo na pobočku České pošty, kterou si sami vyberete. Česká pošta Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na stránkách České pošty.

České pošta doporučené psaní-cena 60,- Kč. Zásilku odešleme v bublinkové obálce jako dopis, nejlevnější možnost, doručení však může trvat o něco déle.

Zásilkovna-cena 79,- Kč. Balík bude doručen na Vámi zvolené výdejní místo. Zásilkovna Vás bude informovat o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Pohyb balíku můžete sledovat na jejich stránkách. Balík je většinou doručen do druhého dne.

Přepravní spol. GEIS-cena 110,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24 hodin od převzetí na Vámi zvolenou adresu nebo na Vámi zvolené výdejní místo, které naleznete na stránkách společnosti Geis. Zde také můžete svou zásilku sledovat nebo změnit čas a místo doručení. V den doručování balíku Vás bude řidič telefonicky kontaktovat. 

Přepravní spol. DPD-cena 110,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24-48 hodin od převzetí na Vámi zvolenou adresu. V den doručování balíku Vás bude řidič telefonicky kontaktovat. 


Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

U objednávek nad 900,- Kč je doprava zdarma.