Vše o nákupu

ZDE VÁM ZODPOVÍME NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

 

Bude mi náramek velikostně vyhovovat? 

Zda Vám bude velikost náramku vyhovovat jednoduše zjistíte změřením obvodu Vašeho zápěstí. Obvod změříte obtočením krejčovského metru nebo provázku napevno kolem ruky. Většina našich náramků je vyrobena přibližně na průměrnou velikost dámského zápěstí o obvodu 16 cm a pánského zápěstí o obvodu 19 cm.

 

Je možné u náramku upravit velikost na míru?

Ano, je to možné. Nejprve si změřte obvod Vašeho zápěstí a tento údaj spolu s žádostí o úpravu napište do poznámky v objednávce. Do poznámky pište pouze přesný obvod zápěstí bez přidané rezervy, správnou velikost náramku si již spočítáme sami. Můžete uvést, zda máte raději náramek volnější či Vám více vyhovuje, když obepíná ruku. Upravovat jdou pouze náramky z minerálů, rudraksha a jabloneckých korálků. Kovové náramky a náramky z chirurgické oceli velikostně upravit nelze.

 

Jde změnit velikost již zakoupeného náramku? 

Pokud potřebujete změnit velikost zakoupeného náramku, nejprve nás telefonicky nebo e-mailem kontaktujte a my Vám sdělíme, zda je úprava možná. Pokud ano, pak pošlete náramek zpět a na papír k náramku připište, co a jak je potřeba upravit. Při nákupu nad 1000,- Kč je tato úprava zdarma, při nižší částce je za úpravu účtován poplatek ve výši 149,- Kč, což jsou náklady na předělání náramku a poštovné zpět k Vám.

 

Jaké jsou možné způsoby platby?

Při objednávce si můžete vybrat z těchto způsobu úhrady:
a) GoPay– rychlá platba kartou
b) GoPay – rychlá platba kartou prostřednictvím platební brány
c) platba na účet – klasická platba na č. účtu 3410938329/0800 Platební údaje budou odeslané e-mailem potvrzujícím objednávku
d) platba dobírkou – objednávku uhradíte až při převzetí zásilky

Při platbě na dobírku je započítán příplatek 30,- Kč. Cena je vč. DPH 21%.

 

Co dělat, když se nepodaří platba kartou prostřednictvím platební brány?

Pokud se platba nezdařila, uhraďte prosím objednávku na náš účet 3410938329/0800. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

 

Kolik mám času na úhradu objednávky?

Na úhradu objednávky čekáme 3 dny od vytvoření objednávky. Poté zasíláme e-mailovou zprávu s připomenutím této skutečnosti. Od té doby máte další 3 dny na úhradu objednávky. V případě nezaplacení je objednávka po tomto čase automaticky stornována.

 

Jak stornovat či změnit objednávku?

Pošlete žádost na e-mail info@jasnenaramky.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 722 211 625. O stornování či změně objednávky Vás budeme informovat e-mailem.

 

Jaké jsou možnosti dopravy pro ČR?

a) Přepravní spol. GEIS - 110,- Kč, obvykle doručí zásilku do 24 hodin od převzetí
b) Česká pošta balík do ruky - 129,- Kč, obvykle doručí zásilku do 24-48 hodin od převzetí 
c) Česká pošta balík na poštu - 105,- Kč, zásilku si vyzvednete na Vámi zvolené pobočce

d) České pošta doporučené psaní - 60,- Kč, zásilku odešleme v bublinkové obálce jako dopis
e) Zásilkovna - 79,- Kč, zásilku si vyzvednete na Vámi zvoleném výdejním místě

f) Přepravní spol. DPD-cena 110,- Kč. Obvykle doručí zásilku do 24-48 hodin od převzetí na Vámi zvolenou adresu.


U objednávek nad 900,- Kč je doprava zdarma.

Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

 

Co dělat, když Vás kurýr nebo poštovní doručovatel nezastihne na uvedené adrese?

V případě, že poštovní doručovatel nikoho nezastihne na uvedené adrese zanechá v poštovní schránce informaci, na jaké pobočce je zásilka uložena a nejzazší termín vyzvednutí. Kurýr Vás v tomto případě bude kontaktovat na telefonní číslo uvedené v objednávce a pokusí se s Vámi dohodnout na dalším termínu doručení zásilky.

 

Jak vrátit nevyhovující zboží?

Pokud Vám zboží velikostně či jinak nevyhovuje je možné jej do 14-ti dní vrátit. Nepoškozené a či jinak neznehodnocené zboží pečlivě zabalte a odešlete na adresu Jasný CZ, s.r.o., Jana Žižky 674, 504 01 Nový Bydžov společně s dokladem potvrzujícím nákup v našem obchodě. Nezapomeňte uvést číslo Vašeho bankovního účtu pro navrácení peněz. Zásilku nelze zaslat na dobírku. O přijetí balíčku Vás budeme informovat e-mailem ihned po obdržení zásilky, peníze odešleme do 14-ti dnů na Váš účet.  

Zde si můžete stáhnout formulář pro odstoupení od smlouvy formularodst.od smlouvy

 

Jak reklamovat zboží? 

Reklamované zboží odešlete na adresu Jasný CZ, s.r.o., Jana Žižky 674, 504 01 Nový Bydžov společně s dokladem potvrzujícím nákup v našem obchodě a popisem závady. Zásilku nelze zaslat na dobírku. O přijetí reklamace Vás budeme informovat e-mailem ihned po obdržení zásilky, o způsobu vyřízení reklamace Vás budeme informovat e-mailem do tří dnů.